Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր
