Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე
