Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: About
ps: په اړه
