Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: About
th: เกี่ยวกับ
