Vipps Recurring Payments (8.x-1.19-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
