Vipps Recurring Payments (8.x-1.28-beta3) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
