Vipps Recurring Payments (8.x-2.1-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
