Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር
