Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta2) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Revisions
gl: Revisión

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Owner
gl: Propietario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Apply
gl: Aplicar

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual
