Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta2) - en to fa translation catalogue (44 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Revisions
fa: تنقیح‌ها

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Create new revision
fa: ایجاد تنقیح جدید

en: Revert
fa: بازگشت

en: Revisions for %title
fa: تنقیح‌های %title

en: Revision
fa: تنقیح

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Revision of %title from %date
fa: تنقیح %title از %date

en: Apply
fa: تایید

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به تنقیح %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف تنقیح مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Copy of the revision from %date.
fa: رونوشت تنقیح از %revision-date

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
