Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta2) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Revisions
sk: Revízie

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: Mobile
sk: Mobil

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Apply
sk: Použiť

en: Yearly
sk: Ročne

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Parent id
sk: Nadradené id

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Asc
sk: Vzostupne
