Vipps Recurring Payments (8.x-2.3-beta1) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Owner
ast: Dueñu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
