Vips (libvips) (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Scale
be: Маштаб

en: Media
be: Мультымедыя

en: JPEG quality
be: Якасць JPEG

en: Resize
be: змена памеру

en: Crop
be: Абрэзка

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
be: Вызначце якасць малюнка для дзеянняў з JPEG. Даступныя значэнні ад 0 да 100. Чым большае значэнне, тым лепшая якасць малюнка, але і большы памер файлаў.

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Scale and crop
be: Маштаб і абрэзка

en: Desaturate
be: Зрабіць бескаляровым
