Vips (libvips) (1.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: JPEG quality
bo: JPEG  སྤུས་ཚད

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
bo: JPEG སྒྲིག་བཟོ་ལ་པར་རིས་ཀྱི་སྤུས་ཚད་ཞིག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ། ༠ནས་༡༠༠་བར་གྱི་ཁྱབ་ཁོངས་ཡིན། ཐོབ་གྲངས་འདི་ཇི་ལྟར་མཐོ་ན་པར་གྱི་སྤུས་ཚད་དེ་ལྟར་བཟང་ནའང་ཡིག་ཆ་ཡང་ཇེ་ཆེར་འགྲོ་གི་རེད།

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Scale and crop
bo: ཆ་ཚད་སྒྱུར་བ་དང་དྲས་གཅོད

en: Desaturate
bo: མདོག་ཚད་ཕབ་པ
