Vips (libvips) (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Media
el: Μέσα

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: JPEG quality
el: Ποιότητα JPEG

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Crop
el: Περικοπή

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
el: Προσδιορισμός της ποιότητας εικόνων για τον χειρισμό JPEG. Επιλογή από το 0 ως το 100. Μεγαλύτερες τιμές σημαίνουν καλύτερη ποιότητα εικόνας αλλά και μεγαλύτερα αρχεία.

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Scale and crop
el: Κλιμάκωση και περικοπή

en: Desaturate
el: Αποχρωματισμός
