Vips (libvips) (1.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Media
hu: Média

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Convert
hu: Átalakítás

en: JPEG quality
hu: JPEG minőség

en: Available
hu: Elérhető

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Crop
hu: Kivágás

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
hu: A JPEG műveletek során alkalmazott képminőség nulla és száz közötti számként megadva. A nagyobb érték jobb minőségű, de nagyobb fájlméretű képet eredményez.

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Scale and crop
hu: Arányos átméretezés és méretre vágás

en: Desaturate
hu: Színtelítettség csökkentése

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
hu: Téglalap alakúra vág egy képet a megadott méretek alapján.

en: Converts an image to grayscale.
hu: Kép átalakítása szürkeárnyalatossá.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
hu: Kép átméretezése a megadott méretekre (képarány figyelmen kívül hagyásával).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
hu: Kép elforgatása megadott fokkal.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
hu: Átméretezés, a képarány megtartásával. Az eredményül kapott kép elképzelhető, hogy kisebb lesz mindkét céldimenziónál.

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
hu: Utasítja az eszközkészletet, hogy mentse le a képet egy meghatározott kiterjesztéssel.
