Vips (libvips) (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: JPEG quality
km: គុណភាព JPEG

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
km: កំណត់​គុណភាព​រូបភាពសម្រាប់ការ​គណនា JPEG ។ រាប់ចាប់​ពី ០ ទៅ ១០០ ។ តម្លៃ​ខ្ពស់​ជាង​មាន​ន័យ​ថា​គុណភាព​រូបភាព​ប្រសើរ​ជាង ប៉ុន្តែ​ឯកសារ​ធំជាង ។

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Scale and crop
km: មាត្រដ្ឋាន និង​ច្រឹប

en: Desaturate
km: ការ​ដក​ពណ៌
