Vips (libvips) (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: JPEG quality
kn: JPEG ಗುಣಮಟ್ಟ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
