Vips (libvips) (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: JPEG quality
ku: جۆرایه‌تی JPEG

en: Available
ku: هەیە

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: Desaturate
ku: ڕەشوسپیکردن
