Vips (libvips) (1.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Scale
lv: Mērogot

en: Media
lv: Multivide

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Convert
lv: Konvertēt

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Available
lv: Pieejams

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lv: Uzstādi JPEG kvalitāti attēla apstrādei intervālā no 0 līdz 100. Lielākā vērtība dos labāku attēlu kvalitāti, bet faili aizņems vairāk vietas.

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Scale and crop
lv: Mērogot un apgriezt

en: Desaturate
lv: Desaturate - Pārveidot uz pelēktoņiem
