Vips (libvips) (1.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Scale
ms: Skala

en: JPEG quality
ms: Kualiti JPEG

en: Resize
ms: Saizkan semula

en: Crop
ms: Pangkaskan

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
ms: Tentukan kualiti imej untuk manipulasi JPEG. Sekitar 0 ke 100. Nilai yang lebih tinggi bermakna kualiti imej yang lebih baik tetapi fail yang lebih besar.

en: Rotate
ms: Putarkan

en: Scale and crop
ms: Skala dan pangkas

en: Desaturate
ms: Nyahtepukan
