Vips (libvips) (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Scale
sk: Škálovať

en: Media
sk: Médiá

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Convert
sk: Konvertovať

en: JPEG quality
sk: Kvalita JPEG obrázkov

en: Available
sk: Dostupné

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Crop
sk: Orezať

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sk: Nastavte kvalitu obrázkov pri ich zmenách. Kvalita je vyjadrená číslom od 0 do 100. Väčšie číslo znamená lepšiu kvalitu, ale tiež väčší súbor.

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Scale and crop
sk: Zmena veľkosti a orezanie

en: Desaturate
sk: Desaturovať
