Vips (libvips) (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Scale
sl: Skaliraj

en: JPEG quality
sl: JPEG kvaliteta

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Crop
sl: Izrez

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sl: Določite kvaliteto fotografij za JPEG obdelavo. Razpon je od 0 do 100, kjer višje vrednosti pomenijo boljšo kvaliteto, vendar ob tem tudi večje datoteke.

en: Scale and crop
sl: Skaliraj in obreži
