Vips (libvips) (1.0.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Scale
uk: Масштаб

en: Media
uk: Медіа

en: Not available
uk: Недоступно

en: Convert
uk: Перетворити

en: JPEG quality
uk: Якість JPEG

en: Available
uk: Доступно

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Crop
uk: Кадрування

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
uk: Визначає якість обробки зображень JPEG. Діапазон від 0 до 100. Більш високе значення означає кращу якість зображення, але більший розмір файла.

en: Rotate
uk: Поворот

en: Scale and crop
uk: Масштабування і кадрування

en: Desaturate
uk: Знебарвлення

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
uk: Кадрування зображення до прямокутника зазначених розмірів.

en: Converts an image to grayscale.
uk: Перетворює зображення у чорно-біле.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
uk: Змінює зображення до вказаних розмірів (не враховуючи співвідношення сторін).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
uk: Повертає зображення на задану кількість градусів.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
uk: Масштабує зображення із збереженням пропорцій. В результаті зображення може бути меншим за одним або обома цільовими розмірами.

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
uk: Дає команду засобу обробки зберігати зображення з вказаним розширенням.

en: The image toolkit '@toolkit' failed loading image '@image'. Reported error: @class - @message
uk: Засобам обробки зображень "@toolkit" не вдалося успішно завантажити зображення "@image". Повідомлено про помилку: @class - @message

en: The image toolkit '@toolkit' failed saving image '@image'. Reported error: @class - @message
uk: Засобам обробки зображень "@toolkit" не вдалося успішно зберегти зображення "@image". Повідомлено про помилку: @class - @message
