Vips (libvips) (1.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Media
cs: Média

en: Convert
cs: Konvertovat

en: JPEG quality
cs: Kvalita JPEG obrázků

en: Available
cs: K dispozici

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Crop
cs: Oříznout

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
cs: Nastavit kvalitu obrázků JPEG. Kvalita je vyjádřena číslem od 0 do 100. Větší číslo znamená lepší kvalitu, ale také objemnější soubor.

en: Rotate
cs: Rotace

en: Scale and crop
cs: Změnit velikost se zachováním poměru stran a oříznout

en: Desaturate
cs: Desaturace (převést na černobílé)
