Vips (libvips) (1.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Media
et: Meedia

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Convert
et: Teisenda

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Available
et: Saadaval

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Crop
et: Lõika

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
et: Määra pildi kvaliteet JPEG-failide töötlemisel. Vahemik on 0 - 100. Suurem väärtus tähendab paremat kvaliteeti, kuid suuremat faili.

en: Rotate
et: Pööra

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika

en: Desaturate
et: Muuda mustvalgeks

en: Converts an image to grayscale.
et: Muudab pildi mustvalgeks.

en: Rotates an image by the given number of degrees.
et: Pöörab pilti määratud kraadide võrra.
