Vips (libvips) (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Convert
eu: Bihurtu

en: JPEG quality
eu: JPEG kalitatea

en: Available
eu: Gaituta

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
eu: Defini ezazu JPEG maneiatzeko irudi kalitatea. 0 eta 100 bitarteko balioak. Balio altuagoak irudi kalitatea hobea esan nahi du, baina ez fitxategi handiagoak.

en: Rotate
eu: Biratu
