Vips (libvips) (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Convert
fi: Käännä

en: JPEG quality
fi: JPEG-kuvan laatu

en: Available
fi: Saatavilla

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Crop
fi: Rajaa

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
fi: Valitse muunnettavien JPEG-kuvien laatu. Asteikko on 0-100. Korkeammat arvot merkitsevät parempaa kuvanlaatua mutta suurempia tiedostoja.

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Scale and crop
fi: Skaalaa ja leikkaa

en: Desaturate
fi: Poista kyllästys

en: Converts an image to grayscale.
fi: Muuttaa kuvan harmaasävyiseksi.
