Vips (libvips) (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Scale
gl: Escala

en: Media
gl: Medios

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Convert
gl: Convertir

en: JPEG quality
gl: Calidade JPEG

en: Available
gl: Dispoñible

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Crop
gl: Recortar

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
gl: Definir a calidade das imaxe JPEG para manipulalas. O rango vai de 0 a 100. Os valores máis altos significan una mellor calidade de imaxe, mais ficheiros máis grandes.

en: Rotate
gl: Rotar

en: Scale and crop
gl: Escalar e recortar

en: Desaturate
gl: Desaturar
