Vips (libvips) (1.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Media
he: מדיה

en: Not available
he: לא זמין

en: Convert
he: המר

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: Available
he: זמין

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Crop
he: חיתוך

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
he: הגדרת איכות התמונה עבור מניפולציות JPEG. הטווח נע מ- 0-100. ככל שהערך גבוה יותר איכות התמונה משתפרת אך גודל ה קבצים עולה.

en: Rotate
he: סיבוב

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך

en: Desaturate
he: הפחתת רוויה
