Vips (libvips) (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Media
hr: Mediji

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Convert
hr: Pretvori

en: JPEG quality
hr: Kakvoća JPEG-a

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Crop
hr: Odreži

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
hr: Odredite kakvoću slike za JPEG manipulacije. Raspon je od 0 do 100. Veće vrijednosti znače bolju kakvoću ali i veću veličinu datoteke.

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Scale and crop
hr: Skaliraj i odsjeci (crop)

en: Desaturate
hr: Ukloni boju
