Vips (libvips) (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Scale
jv: Skala

en: JPEG quality
jv: Kualitas JPEG

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
jv: Nentokaké kualitas gambar kanggo manipulasi JPEG. Reng-rengan biji sākā 0 marang 100. Biji sing gedhé nudhuhaké kwalitas sing apik nanging ukuran berkasé dadi gedhé.

en: Rotate
jv: Diputer

en: Scale and crop
jv: Skalaké lan crop

en: Desaturate
jv: Desaturasi
