Vips (libvips) (1.0.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Scale
lt: Mastelis

en: Not available
lt: Negalima

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Available
lt: Galima

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lt: Apibrėžia paveikslėlių kokybę JPG manipuliacijoms. Galimas ruožas nuo 0 iki 100. Didesnė reikšmė reiškia geresnę paveikslėlių kokybę bet ir didesnius failus.

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas

en: Desaturate
lt: Pašalinti spalvingumą

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
lt: Apkarpo paveikslėlį iki stačiakampio, nurodyto pateiktais matmenimis.

en: Converts an image to grayscale.
lt: Konvertuoja paveikslėlį į pilkų atspalvių formatą.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
lt: Keičia paveikslėlio dydį iki nurodytų matmenų (nepaisydama proporcijų).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
lt: Pasuka paveikslėlį nurodytu laipsnių skaičiumi.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
lt: Keičia paveikslėlio mastelį išlaikant proporcijas. Gautas paveikslėlis gali būti mažesnis vienu arba abiem tiksliniais matmenimis.

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
lt: Nurodo įrankinei išsaugoti paveikslėlį su nurodytu plėtiniu.

en: The image toolkit '@toolkit' failed loading image '@image'. Reported error: @class - @message
lt: Paveikslėlių įrankinei '@toolkit' nepavyko įkelti paveikslėlio '@image'. Pranešta klaida: @class - @message

en: The image toolkit '@toolkit' failed saving image '@image'. Reported error: @class - @message
lt: Paveikslėlių įrankinei '@toolkit' nepavyko išsaugoti paveikslėlio '@image'. Pranešta klaida: @class - @message
