Vips (libvips) (1.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Scale
nl: Schalen

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Convert
nl: Converteren

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
nl: Geef de beeldkwaliteit op voor JPEG-bewerkingen. Kies een getal tussen 0 en 100. Hogere waarden betekenen betere kwaliteit maar ook grotere bestanden.

en: Rotate
nl: Roteren

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Desaturate
nl: Verzadiging verminderen

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
nl: Snijdt een afbeelding bij tot een rechthoek met de opgegeven afmetingen.

en: Converts an image to grayscale.
nl: Zet afbeelding om in grijswaarden.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
nl: Schaalt een afbeelding naar de opgegeven afmetingen (zonder rekening te houden met verhoudingen).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
nl: Draait een afbeelding het gegeven aantal graden.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
nl: Schaalt een afbeelding en behoudt de verhoudingen. De resulterende afbeelding kan kleiner zijn dan één of beide doelafmetingen.

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
nl: Geeft de toolkit aan om de afbeelding met de opgegeven extensie op te slaan.

en: The image toolkit '@toolkit' failed loading image '@image'. Reported error: @class - @message
nl: De beeldverwerkingstoolkit '@toolkit' kon de afbeelding '@image' niet laden. Foutmelding: @class - @message

en: The image toolkit '@toolkit' failed saving image '@image'. Reported error: @class - @message
nl: De beeldverwerkingstoolkit '@toolkit' kon de afbeelding '@image' niet opslaan. Foutmelding: @class - @message
