Vips (libvips) (1.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Media
oc: Mèdia

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Convert
oc: Convertir

en: JPEG quality
oc: Qualitat JPEG

en: Available
oc: Disponible

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Crop
oc: Requadrar

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
oc: Definir la qualitat d'imatge per las conversions en JPEG, sus una escala de 0 a 100. Una valor elevada significa un imatge de melhora qualitat mas un fichièr de talha mai importanta.

en: Rotate
oc: Rotacion

en: Scale and crop
oc: Mesa a l'escala e requadratge

en: Desaturate
oc: Desaturar
