Vips (libvips) (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Scale
pl: Skala

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Convert
pl: Konweruj

en: JPEG quality
pl: Jakość grafik JPEG

en: Available
pl: Dostępne

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Crop
pl: Przytnij

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
pl: Jakość grafik JPEG, które podlegają przetwarzaniu. Może ona przyjąć wartość od 0 do 100. Wyższa wartość oznacza lepszą jakość, ale i zwiększenie wielkości plików.

en: Rotate
pl: Obróć

en: Scale and crop
pl: Skalowanie i przycinanie

en: Desaturate
pl: Czarno biały

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
pl: Przycina obraz do prostokąta o określonym rozmiarze.

en: Converts an image to grayscale.
pl: Konwersja obrazu do odcieni szarości.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
pl: Zmiana rozmiaru obrazu do podanych wymiarów (pomijając proporcje).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
pl: Obrót obrazu o określoną liczbę stopni.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
pl: Skaluje obraz zachowując proporcje. Wynikowy obraz może być mniejszy dla jednego lub obu docelowych wymiarów.

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
pl: Sterowanie zestawem narzędzi w celu użycia określonego rozszerzenia przy zapisie obrazu.
