Vips (libvips) (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Media
th: สื่อ

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: JPEG quality
th: คุณภาพของไฟล์ JPEG

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
th: กำหนดคุณภาพของไฟล์รูปภาพแบบ JPEG โดยใส่ค่า 0-100 ค่ามากหมายถึงภาพคุณภาพดี แต่ขนาดไฟล์จะใหญ่ตามไปด้วย
