Virtual Events (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Predefinido

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Sources
pt: Fontes

en: Alias
pt: URL alternativo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre
