Virtual Events (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Sources
km: ប្រភព

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
