Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Display settings
be: Налады паказу

en: settings
be: налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Sources
be: Крыніцы

en: Alias
be: Аліас

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
