Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: settings
lt: nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
