Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
