Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sources
bg: Източници

en: Alias
bg: Псевдоним
