Virtual Events (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Sources
ast: Fontes
