Virtual Events (1.0.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: settings
hu: beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Alias
hu: Álnév

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Thank you
hu: Köszönjük

en: Config
hu: Beállítás

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Formatters
hu: Formázók
