Virtual Events (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Label
bs: Oznaka

en: Alias
bs: Pseudonim
