Virtual Events (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: settings
cy: gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Alias
cy: Arallenw
