Virtual Events (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Sources
el: Πηγές

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
