Virtual Events (1.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: settings
fr: paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Thank you
fr: Merci

en: Config
fr: Configuration

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Formatters
fr: Formateurs

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
