Virtual Events (1.0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: settings
ru: настройки

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Sources
ru: Источники

en: Alias
ru: Синоним

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Thank you
ru: Спасибо

en: Config
ru: Конфигурация

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Formatters
ru: Форматеры
